Start nieuwe challenge Knutsels en Kadootjes
Hallo allemaal,
elke keer als ik dat typ (hallo allemaal) dan ben ik aan het zingen (de luizenmoeder) Ik heb het nog nooit gezien maar dat liedje gaat niet uit mijn hoofd...
maar vooruit, we zijn er weer met deze keer de nieuwe challenge bij Knutsels en Kadootjes. Met deze keer als thema "Gebruik een stencil/mask op de kaart. Daar kan ik me natuurlijk helemaal in uitleven. Deze challenge ligt me een stuk beter dan de vorige. Maar ook wij als bedenkers moeten elkaar uitdagen natuurlijk. Deze kaart heb ik gemaakt tijdens een workshop van Liesbeth Fidder-de Vos. Je krijgt van haar technieken aangereikt en vervolgens mag je helemaal los gaan en zelf een kaart verzinnen. Namaken mag ook maar dat kan ik niet. Vind ik ook niet zo leuk.
Ik heb dubbel gemasked. Met een stencil maar ook met stempels. Dat vind ik zo leuk. Stempelen, vervolgens met maskingtape de stempel bedekken en er over heen stempelen. Zo krijg je dan de achtergrond achter de stempel i.p.v. er overheen. Superleuk om te doen.
De Egel heeft weer een superprijs beschikbaar gesteld:
Ik ben reuze benieuwd wat jullie voor mooie kaarten gaan maken. Ik was echt blij verrast door de aantal deelnemers die we de afgelopen keer hadden. Dat komt natuurlijk ook doordat ik zelf enorm zat te stoeien met die challenge. Veel te moeilijk denken.
Als je HIER klikt kom je bij de challenge terecht en kun je de mooie voorbeelden van mijn DT maatjes en onze gastdesigner zien.
Een derde van ons team is ondergedoken in het feestgedruis van de carnaval. Net als hier in huis. Geert en ik zijn geen feestgangers maar de kinderen gaan helemaal los. 2 tot 3 dagen op de kop in huis komen. Ik laat ze maar mooi met rust en ga lekker aan de freubel.
Ik kom vandaag weer bij jullie langs. De afgelopen week was zo druk en had veel pijn in mijn armen en benen. Ik ben door de internist op simvastatine gezet voor de cholesterol. Afgelopen week kon ik haast niet meer lopen, zoveel pijn. Heeft iemand hier ervaring mee? Ik ben gestopt en het wordt nu beter.
Een hele fijne zondag, voor de carnavalgangers veel plezier!
Liefs Monique
Reacties
Ik sla deze over want stencils en mask zijn niet aan mij besteedt.
Ja heel veel ervaring mee, ruim 10 jaar geslikt via de cardioloog wegens te hoog erfelijk familiair cholesterol....de spierpijnen zijn al die tijd ondraaglijk geweest! Nu via de jaarlijkse controle bij de huisarts helemaal gestopt en de cholesterol blijft wat te hoog maar binnen de perken en nu ik 18 kg ben afgevallen in het afgelopen jaar is hij weer wat lager het afgelopen jaar jippie!
Ik wil ze echt niet meer hoor en als het toch weer zal moeten dan is er een probleem .............
Sterkte met alles en lieve groetjes, Wilma x
Carnaval is aan mij niet besteed. En dat heb ik blijkbaar doorgegeven want jongste zoon is dit weekend Maastricht ontvlucht en is lekker thuis.
Succes met de pijn in je armen en benen. Hoop dat het beter wordt nu je de medicijnen laat staan en hoop dat ze iets anders voor je hebben.
Groetjes van Henriët
Een doorkijkje door een gebroken glas of verkreukeld papier, dat is het.
Prachtig gemaakt.
Ik heb geen ervaring met dit soort medicijnen.
Wel heb ik altijd last van mijn nek, boven rug, schouders en vaak hoofdpijn.
Ik ga nu 2 keer in de week naar een sportschool. Vrije fitness doe ik.
Dat houdt in dat ik een "parcours" doe, in mijn eigen tempo.
Ik hoef niet te groeien qua spieren, of af te vallen, maar wil wat fitter zijn en mijn spieren helpen om sterker te worden daar waar nodig.
Naast dat ik mij er goed bij voel en dat ik het leuk vind, helpt het ook! Ik heb veel minder last en voel me ook wat gezonder. (Wie weet heb je er wat aan)
he bah wat vervelend dat je zo'n pijn hebt! Heel veel sterkte hoor!
Groetjes Caroline
Fijne zondag en groetjes, Caroline
Hopelijk vinden ze snel een passende oplossing voor je pijn...
grtz Colien
Groetjes, Nele
Dit keer moet ik echt meedoen want dit is zo leuk.
Carnaval doen wij niet meer aan mee, maar vroeger toen we jong waren wel hoor. Dus ik begrijp je kinderen wel hoor. hahaha.
Wat leuk dat je aan de luizenmoeder denkt en helaas heb ik het nog niet gezien, maar ik hoor er veel leuke verhalen van.
Wat vreselijk voor jou dat je zoveel pijn hebt gehad en dat het nu iets beter met je gaat. Mijn man heeft Atorvastatine voor cholesterol en hij heeft geen problemen.
Ik wens je beterschap Monique.
Groetjes, Els
Groetjes, Eri
Hou maar op over simvastatine. Ik gebruik het al jaren en heb er best last van. Gelukkig niet zo erg als jij.
Wij wonen in het zuiden, maar vonden het geen weer om naar de optocht te gaan. Meer doen we niet aan carnaval.
xxx Margreet
Groetjes Nicolette
Wat naar dat je niet kon lopen en zoveel pijn hebt! Ik slik niets tegen hoog cholesterol, dat is niet nodig. Mijn beste vriendin gebruikt daar Rode Gistrijst voor, een natuurlijk middel en dat werkt goed bij haar.
Met het medicijn heb ik geen ervaring maar ik zou, als ik jou was, een ander middel vragen.
Sterkte ermee.
groetjes
Doe niet mee hoor, mag ik eerst weleens een workshop volgen.
Er zijn redelijk veel mensen die niet goed reageren op statines, de bijwerking ervan is extreem vervelend en kan mij voorstellen dat je ermee gestopt bent.
Ook zijn er mensen die er totaal geen bijwerking van hebben, zoals mijn man.
Toch maar contact opnemen met de internist.
Een gezonde leefstijl is belangrijk om je cholesterol op een gezond niveau te houden, misschien dat daar nog wat verbeterpunten mogelijk zijn.
Groetjes, Wietske
Dit kaartje is meer jouw ding hè, dan kun jij je uitleven en het is weer een bjoetie! Heb ook niks met carnaval hoor Monique, ook niet toen ik jong was, maar ja hier leeft toch meer de kermissen en ja dat is ook zupen. Lekker rustig toch je kids gaan uit en liggen in bed heel lang uitslapen, happie eten erin en weer gaan, whaha
Maar iets zoeken wat bij je past voor de cholostrol, heb ook wel eens gehoord dat soja melk en produkten helpen.
Liefs Gerie
Lieve groetjes Miranda
Balen dat die medicijnen zulke bijwerkingen hebben. Hopelijk voel je je binnenkort beter..
Sterkte ermee. Google eens op Q10 en Simvastatine. Soms helpt het om dit er bij te slikken.
Die potjes zijn wel duur trouwens.
groetjes Trudy
Klinkt als een medicijn met ergere bijwerkingen als de kwaal...geen ervaring, maar hoop dat jullie samen tot iets beters komen! Alaaf!
Claudia
http://creativesketchygirls.blogspot.be/
http://knutselmeisjes.blogspot.be
Mooie kleuren combi.
Groetjes Doris
Geen ervaring met dat medicijn en cholesterol. De laatste 2 weken heb ik ook meer pijn in m'n lichaam en heel erg moe terwijl het weer veel beter was. Ik las wel op de fibromyalgie pagina dat er heel veel patiënten meer last hebben op dit moment, zou te maken met de vochtigheid en luchtdruk. Beterschap, is altijd vervelend als je slechter uit de voeten kan.
lieve groetjes Angelique