See the flowers smiling
Hallootjes,
hier weer een berichtje vanuit het noord-oosten van het land. Net nog even een frisse neus gehaald en even mijn hoofd leeg laten waaien. Dank jullie wel voor de leuke reacties op mijn toch wel traditionele kerstman en kaart zonder inktjes. Daar moeten jullie maar niet te lang zonder. Vandaar een nieuwe kaart mét inktjes.
Deze keer heb ik gekozen voor de mooie bloem van ArtJourney. En heb hiervoor herfsttinten gebruikt. Past eindelijk bij het weer wat we nu hebben.
De model van de kaart kwam ik een keer tegen in een oude HobbyHandig. Die als basis gebruikt. Vervolgens gestempeld, gespetterd en ingekleurd. Ik had er een workshopkaart van gemaakt en hij viel goed in de smaak.
See the flowers smiling! De vlinders genieten ervan. Ik heb ingekleurd met oxide inkten.
Vandaag heb ik uitslag gekregen van het darmonderzoek vorige week. Dat het zo'n pijn deed, was niet zo raar. Een groot deel van de dikke darm werkt niet meer mee. Die is slap en doet zijn stuwingswerk niet meer. Daardoor raak ik steeds verstopt. Daar is niks aan te doen. Niets anders dan héél vezelrijk eten en de laxeerpoeders door blijven gebruiken. Een balans zien te vinden. Ik kan er wel wat voor krijgen maar ik wil het eerst zo proberen. Gelukkig geen ernstige ziektes. En ik kan nu gericht bezig gaan. En zoals GerJanne me zei; ik heb een excuus voor flatulentie 😇😂😇😂
Bedankt voor het meeleven. Dat maakt het bloggen zo fijn!
Tot zover de darm perikelen. Nu gewoon weer verder met de geit!
Ik ben benieuwd wat jullie van mijn kaart vinden en verheug me weer op jullie reacties.
Ik laat de kaart meedoen bij:
Fijne avond allemaal!
Liefs Monique
Reacties
Groetjes Marja.
En lekker veel bewegen met je camera om de nek is niet alleen heerlijk om te doen en ook goed voor je darmen.
En nu naar je kaartje het model is superleuk en ook je gespetter zoals je het zelf noemt is super goed gelukt weer een toppertje Monique!
Groetjes Anita
Goed dat je nu weet hoe het met je darmgedoe zit. Logisch dat je eerst gaat proberen er zelf een weg in te vinden. Medische oplossingen kunnen altijd nog.
GerJanne heeft gelijk met je excuus, maar dat geldt natuurlijk alleen als mensen van jouw situatie afweten. Anders moet je toch even een briefje of bordje omhoog houden waar het op staat....lol
Sterkte hoor meis!
xxx Margreet
Nou al is het geen fijn nieuws toch wel super dat het niks kwaadaardigs is!!! Hopelijk vind je snel een manier van leven/eten zodat je het zelf kunt oplossen, succes hiermee. Fijne avond xxx
Leuk model ook.
Gelukkig niets ernstigs met je darmen. Ben blij voor je dat je nu weet wat er aan de hand is. Er is niets vervelender dan onzekerheid.
Wat mij nu goed helpt is in de ochtend magere Franse kwark 2 eetlepels en 2 eetlepels Griekse yoghurt , bosbessen vd diepvries Lidl en een paar walnoten, beetje honing.
Brood in de ochtend geeft bij mij problemen.
Zo probeer ik het in de hand te houden😊.
Pas goed op je zelf, knuffel en liefs Isolina.
Groetjes, Eri
ik ben nog steeds op zoek naar een goede balans tussen het werken-huishouden-knutselen en bloggen, daarom ben ik er wat minder en heb het allemaal niet gevolgd. Ik ben wel blij om te lezen dat je inderdaad geen ernstige ziekte hebt ofzo ! Dat was vast bang afwachten !
Ik hoop dat je snel een goede balans vindt voor je lichaam en met zo weinig mogelijk ongemakken de draad weer kan opnemen !
Je kaartje vind ik helemaal prachtig ! Wat een mooie kleuren en die vlinders zijn er erg leuk bij !
Groetjes
Margo
Als je voor het laten van een windje zo'n chique woord gaat gebruiken is het nooit meer erg om dit in het openbaar te doen, whahaahaaaa.
"Wilt U mij even excuseren, ik moet even flatuleren"😂😂
(Oh sorry hoor, ik ben echt niet grappig nu!)
Maar chique woord of niet, het is mooi vervelend, ik hoop dat je gauw de juiste balans gaat vinden.
Gelukkig is het niks ernstigs, maar lastig is het zeker.
De kaart is een plaatje.
Super mooi, die vlinders in herfstkleuren.
Mooi model ook, ik ben op dit moment ook zo in de ban van aparte modellen voor een kaart.
Zit er nou ook nog een labeltje in verstopt?
Door de tekst kun je hem makkelijk opsturen, is niet zo thema gebonden.
Je kaart is super mooi, prachtige kleuren en een bijzonder model!
groetjes van Ank
Leuk dat je meedoet met onze challenge op het 4 Season blog.
En fijn dat er geen akelige ziekte uit het onderzoek kwam, wel lastig, maar gelukkig op te lossen door goede voeding. Ik zal de volgende teamdag een vezelrijke taart bakken ;)
grtz Colien
Je kaartje is schitterend.....wat ontzettend leuk gedaan!
Groetjes en tot gauw weer,
Diny
Fijn om te horen dat er niets ernstigs gevonden is maar het is wel een vervelend probleem. Mijn man heeft baat bij verse filterkoffie op de nuchtere maag (dus geen senseo of nespresso).
Wat hebben jullie weer een heerlijk DT weekend gehad, klopt dat het knutsel/blog wereldje heel fijn is.
lieve groetjes Angelique
Gelukkig niets ernstigs gevonden tijdens het darmonderzoek, wel lastig dat je erg op het eten moet letten en of er een toilet in de buurt is. Hopelijk vindt je hier een weg in. Groet, Nelleke
heel mooi kaartje heb je gemaakt! Superpassend bij alle bladeren die de hele dag rond dwarrelen. Staat ook leuk bij mijn eigen achtergrond op mijn blog. Maar dat zie jij natuurlijk niet, hihihi.
Sterkte met de vezelrijke voeding. Ben je zo aan gewend denk ik. In de meeste groenten zitten ook veel vezels...
Fijn dat er geen ernstige uitgekomen zijn. Misschien is 'project gezond' wel iets voor jou. Is een boek met dag/weekmenu's veel groente, fruit. groetjes Joanne
Je kaart is heel mooi en zo anders met die herfstkleuren; gaaf idee om die te gebruiken! Groetjes, Gerrina
Groetjes, Merit en Annemarie
Zet 'm op met de vezels en je gaat vast de balans vinden!!!
xx Gerie
Claudia
http://creativesketchygirls.blogspot.be/
http://knutselmeisjes.blogspot.be
Wat je darmen betreft.....dat is natuurlijk minder. Hopelijk vind je een manier van leven om hier mee om te gaan.....
Groetjes Caroline
Hihi, mijn vader mocht ze ook niet inhouden van de dokter, dat leverde nog wel eens gênante momenten op ;)
En wat een supermooie kaart in gloedvolle kleuren en in een mooi model!
Gaaf zoals de vlinders passen bij de bloemen!
Dank je wel voor het meedoen met Dutch Card Lovers!
Succes met het vezelrijke eten.
Groetjes, Chantal S
Gelukkig weet je nu wat er aan de hand is in je buik en wat je eventueel zelf kunt doen. Bij alle vezels ook goed drinken anders krijg je geheid een verstopping (zit je ook niet op te wachten ;P). Hou je goed en veel wandelplezier...
Lieve groetjes Miranda
Groetjes, Nele
Je kaart is weer zo schitterend, wat een fantastische warme kleuren en ik lees wat Gerie schrijft: die uitpiepende labels vergeet ik ook continue en het is juist zo'n leuk detail!!
xx Irene
Even een reactie vanuit het noorden;)
Allereerst fijn om te lezen dat het niets ernstig is.
Veel succes met het eten van Vezels, goed excuus voor
lekker en veel fruit hihihi.
Wat een prachtige kaart in herfsttinten.
Als we Piet moet geloven is de eerste sneeuw al onderweg.
Leafs fan Ina
Bedankt voor je deelname aan DCL.
Groetjes Ellen
Your blog have nice information, I got good idea from this amazing blog.
I am always searching like this type blog post. I hope I will see again…
หนังดราม่า