Hallo allemaal!
Daar zijn we al weer. Dank jullie wel voor jullie lieve reacties op mijn kaart van gisteren.
Vandaag heb ik een kado-zakje voor jullie. Het is al enige tijd geleden dat ik dit zakje heb gepimpt maar op de een of andere manier heb ik hem nooit geplaatst. Hij staat nog steeds in mijn kast te pronken. Zal hem toch eens een keertje weg gaan geven.
Het dessinpapier is van Pion. De vlinders van DDD. De bloem heb ik bewerkt met paarse distressinkt.
De achterkant vond ik te mooi om daar nog iets op te plakken.
Met dit zakje wil ik graag mee doen bij:
Ik wens jullie allemaal een fijne week. Hier schijnt de zon, dus voorlopig gaat dat wel lukken.
Liefs, Monique
21 opmerkingen:
Een hele mooie cadeauverpakking Monique.
Zonde om weg te geven, haha.
Groetjes Nicolette
Leuk zakje, daar is de ontvanger vast heel blij mee. Lieve kleurtjes ook Liefs Sabine
Hoi Monique, een mooi kadozakje met mooie kleuren. Een lief plaatje met mooie malletjes erop. Mooi gedaan hoor!!
xx Wilma
Een cadeautje voor een cadeautje...:-)!!!
Creatieve groetjes, Gaby
Lek opgepimpt zakje.
grtjs
Claudia
Ik geloof best dat ie nog op je kast staat, wat mooi!
Ja zeker met mooi Pion papier kom je een heel eind, ook dezelfde serie gebruikt zie ik. Maar je moet er wel iets van weten te maken.... Geweldig mooi Monique!!! Je hebt er een schitterend cadeau van gemaakt.
Dankjewel voor jee deelname bij Scr@p-Cards challenge blog.
Gr Anita DT
Wat een mooi romantisch cadeauzakje.
Tot in de puntjes afgewerkt, mooi hoor!
Groetjes
Rimmie
Ik snap dat ie bij jou staat te pronken Monique...het is een prachtig kado zakje geworden! Toch maar een keer iemand heel blij mee maken, hihi
Dankjewel voor je inzending bij Scr@p-Cards en veel succes!
Liefs Gerie en DT
Ik begrijp heel goed dat dit prachtige cadeauzakje in jouw kast staat te pronken Monique en genieten van wat je zelf hebt gemaakt is ook super leuk toch ;) Je mag jezelf ook weleens verwennen maar ik begrijp ook heel goed dat je er graag iemand anders blij mee wil maken :) De kleuren zijn heel mooi, prachtige vlinders, prachtig plaatje en lief kant :)
Gezellig dat je meedoet bij Scr@p-Cards! Dank je wel voor jouw deelname en succes :)
Groetjes Chantal
DT-lid Scr@p-Cards Challenge Blog
Prachtig cadeauzakje heb je ervan gemaakt,snap dat je het nog steeds op je kast hebt staan te pronken .
Groetjes Marja.
Mooi gemaakt! Na jou reactie vanochtend plaatste ik nog iets meer bij mijn blogbericht. Maak ik je nieuwsgierig?
Liefs Sarah
Mooie gemaakt !
Snap dat je het niet meteen hebt weg gegeven !
Hoi Monique,
je hebt prachtig papier gebruikt van Pion, ook de nieuwe serie Scent of Lavender is supermooi..nog niet aan begonnen, jammer om er in te knippen..
Je hebt het zakje heel mooi gepimpt en ook de achterkant is mooi,
groetjes,
Ans
Heel mooi cadeauzakje Monique. En soms is het papier zo mooi dat het verder niets nodig heeft.
Groetjes Hermien
Heel erg mooi cadeauzakje. Het papier aan de achterkant is zo mooi daar hoeft verder ook niks op. Ook de voorkant is mooi met de grote bloem en de vlinders.
lieve groetjes Angelique
Wat prachtig Monique ! Ik vind het erg logisch dat deze nog steeds in je kast staat te pronken hoor ! Geniet er eerst zelf nog maar wat van !
Groetjes
Margo
Prachtig dit cadeauzakje Monique....zo mooi al die leuke accentjes...
groetjes Rosina
Wat een prachtig kado zakje Monique!
Ik zou er ook eerst zelf nog even van genieten!
Groetjes Hetty
Wauw, wat mooi! Het heeft iets sprookjesachtigs. Schitterend!
Groetjes, Manja.
Prachtig gepimpt cadeauzakje,Monique.Heel mooi DP en plaatje.Mooi geheel.
Groetjes,Sylvia.
Een reactie posten